Pompa szlamowa zatapialna Toolsa TAX10-10-0.8F z pływakiem
Indeks:
TAX10-10-0.8F
Delivery icon
Dostępność
17
Delivery icon
Czas do wysyłki
21h 20m 3s
Dane techniczne
  • Częstotliwość: 50 Hz
  • Napięcie:
  • Moc: 0,8 kW
  • Wydajność: 18 m³/h
  • Maks. wysokość podnoszenia: 5 m
Pełna specyfikacja keyboard_arrow_down
Loading...
Rata od
PKO Leasing Widget
Loading...
Rata od
PKO Leasing Widget
Dostępność
17
Czas do wysyłki
21h 19m 58s
Dane techniczne
  • Częstotliwość: 50 Hz
  • Napięcie:
  • Moc: 0,8 kW
  • Wydajność: 18 m³/h
Po raz kolejny zdobyliśmy
Gazelę Biznesu- dziękujemy Wam!
24 lata na rynku
Własny magazyn 1200 m²
Zwroty do 14 dni
Akcesoria
Opis
Pompa szlamowa Toolsa TAX10-10-0.8F z pływakiem – skuteczne odwadnianie z automatycznym sterowaniem
Toolsa TAX10-10-0.8F to solidna pompa zatapialna o mocy 0,8 kW, wydajności 18 m³/h i maksymalnej wysokości podnoszenia 10 m. Wyposażona w pływak, który automatycznie kontroluje jej pracę, jest niezastąpiona w codziennym odwadnianiu piwnic, wykopów i zbiorników wodnych.
Trwałość i niezawodność w trudnych warunkach
Automatyka i szerokie zastosowanie
Uszczelnienia, które wytrzymają lata
3392335086.thumbnail.png
Półwirnik z żeliwa i podwójne uszczelnienia z węglika krzemu dla maksymalnej trwałości.
Konstrukcja odporna na wszystko
3945047840.thumbnail.webp
Materiały stworzone do pracy w trudnych i wymagających warunkach terenowych.
Nie tylko do ścieków
3943723439.thumbnail.png
Pompa do zadań specjalnych
Bez problemu radzi sobie z piaskiem, mułem i drobnymi zanieczyszczeniami.
Możliwość prostego demontażu pompy
Przemyślana budowa modułowa
Własne pudełko i komplet akcesoriów
W zestawie:
  • Instrukcja obsługi – szczegółowy opis instalacji, konserwacji i zasad bezpiecznego użytkowania.
  • Rękawiczki ochronne – zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas montażu oraz serwisowania.
Toolsa TAX10-10-0.8F – dostępna w NORWIT.PL
Na tabliczkach znamionowych podajemy wartość wydajności przy wysokości podnoszenia 10 m.
Indeks:
TAX10-10-0.8F
Częstotliwość
50 Hz
Moc
0,8 kW
Wydajność
18 m³/h
Maks. wysokość podnoszenia
5 m
Średnica króćca
52 mm | 2"
Temperatura cieczy
≤ +50°C
Min. wysokość zasysania wody
2 mm