Evak 50EUSR5.05S Sludge Pump
Indeks:
50EUSR5.05S
Delivery icon
Availability
1
Delivery icon
Time to ship
12h 12m 32s
Technical Data
  • Weight: 11,3 kg
  • Dimensions: 310 x 243 mm
  • Engine power: 0,37 kW / 0,5 KM
  • Length of power cord_: 10 m
  • Frequency: 50 Hz
Full Specifications keyboard_arrow_down
Loading...
Rata od
PKO Leasing Widget
Loading...
Rata od
PKO Leasing Widget
Availability
1
Time to ship
12h 12m 29s
Technical Data
  • Weight: 11,3 kg
  • Dimensions: 310 x 243 mm
  • Length of power cord_: 10 m
  • Frequency: 50 Hz
Po raz kolejny zdobyliśmy
Gazelę Biznesu- dziękujemy Wam!
24 years on the market
Own warehouse 1200 m²
Returns up to 14 days
Description
Product Details
Indeks:
50EUSR5.05S
Weight
11,3 kg
Dimensions
310 x 243 mm
Engine power
0,37 kW / 0,5 KM
Length of power cord_
10 m
Frequency
50 Hz
Voltage
230 V
Rated current 1~
2,6 A
Performance
140 l/min
Max.lifting height
12
Max diameter of dirt
26 x 7 mm
Connection diameter
50 mm / 2"